Neslevujte na svých nárocích

K životu toho moc zapotřebí není. A pokud pak člověk nemá vysoké nároky, klidně si vystačí i u toho naprosto nezbytného jen s tím nejobyčejnějším a nejjednodušším. Stačí mu, že to má a že to funguje, a tím to pro něj končí.
Jenže jsou tady i mnozí jiní našinci, kteří přece jenom chtějí něco víc. Kteří se nespokojí s pouhým konstatováním, že něco funguje a to stačí. Protože dnes už máme na výběr, ty tam jsou doby, kdy jsme v obchodech rychle brali to, co bylo k mání, protože hrozilo, že nakonec bude nedostatkové i ono minimum.
Je tedy mezi námi už mnoho i těch, kdo sázejí výhradně na UNICA vypínače. A to z toho prostého důvodu, že kdyby si pořídili domů, na chatu, na pracoviště nebo kamkoliv jinam něco jiného než právě tyto, cítili by se jako…

napětí

Dejme tomu jako kdyby šli na ples v teplákách, jako kdyby si do náhrdelníku pomalu nevyčíslitelné ceny zasadili namísto diamantů kousky docela obyčejného skla, jako kdyby si při opulentní večeři v lepší společnosti žádali u bohatě prostřené tabule kus tlačenky s cibulí.

rozvaděče

S jinými vypínači než s těmi od UNICA by se prostě cítili nepatřičně. A plným právem. Protože Popelka a Nastěnka sice byly – jak se nakonec ukázalo – nikoliv ostuda rodiny, ale učiněné terno, ale to byly jen výjimky vyskytující se v pohádkách. U prvků elektroinstalace se takové zázraky jako u zmíněných dívek nedějí.
UNICA vypínače totiž vynikají přednostmi, jakými se nic jiného na našem trhu pochlubit nemůže. Například vysokou flexibilitou, díky níž si může každý dopřát to, co se mu právě hodí. Na výběr tu je celá široká škála různých barev a jejich kombinací, v nabídce jsou různé designy, jež lze snadno volit díky tomu, že jsou tyto do jednoho vhodné pro zde užívané jednotné modulární strojky.
A zatímco má celá řada jednotné strojky, nabízí se tu i široké portfolio zmiňovaných strojků. Lze tudíž při zachování stejného strojku kdykoliv použít různé tvary i barvy rámečků.

A to vám stěží nějaký jiný výrobek nabídne.

K životu toho moc zapotřebí není. A pokud pak člověk nemá vysoké nároky, klidně si vystačí i u toho naprosto nezbytného jen s tím nejobyčejnějším a nejjednodušším. Stačí mu, že to má a že to funguje, a tím to pro něj končí. Jenže jsou tady i mnozí jiní našinci, kteří přece jenom chtějí něco víc.…