Hurá na nákup

Hurá a je to tady. Ta dlouho očekávaná chvíle, kterou nastávající maminky mají rády. První screening máme za sebou a tak se můžeme jít podívat po obchodech. A co tedy budeme nakupovat? No přeci oblečení pro naše malé miminko, které tady s námi bude dříve než luskneme prstem. Ale kolik toho oblečení takové miminko může využít? Já myslím že i dost. Jelikož některé miminka rády ublinkavají a převlékání svršků bude na denním pořádku.

kojenec

I u miminek si můžeme prosadit nějaký styl oblékání. Přeci jen chceme aby vypadalo roztomile. Takže neutrální bar a zemité barvy nám budou holdovat. A nebo jste spíše ten typ maminky, která má ráda různé barvy, tvary, vzory a nebo dokonce i potisky? Kupovat oblečení pro tak malé děti může být taky někdy velký oříšek i když se to tedy nezdá. Ale když ještě sami nevíte pohlaví miminka a necháváte se překvapit tak přeci nebudete kupovat jen oblečení s kytičkami, puntíky, srdíčky, volánky a nebo jen růžovou barvu. A to samé s motivy aut, bagrů, superhrdinů a dalšími klučičími věci. Na tohle si budete ještě muset chvilinku počkat, než se vaše miminko narodí a vy tak přesně budete vědět zda koupíte oblečení na holčičku a nebo na chlapečka.

kojenec

Pokud ale pohlaví už víte, tak není o čem přemýšlet a vy už přesně víte co do skříně pro vaši malpu ratolest budete potřebovat. Taky si určitě vyhlídnete svůj oblíbený kamenný obchod nebo e-shop, kde věci prodávají a vy tak budete se svým zbožím spokojené. Jeden typ tady ale přeci nechám a to je eshop, kde najdete veškeré oblečení pro miminka Kojeneckeobleceni. Zde můžete najít krásné sety do porodnice, kdy si konečně své miminko odvezete domů, je zde i spoustu krásných setů jak pro holčičku, tak i pro chlapečka. Dokonce zde můžete narazit i na zboží jako jsou doplňky pro miminka. Věci na koupání, přebalování a na spinkání. Všechno na jednom místě, takže ušetříte čas a taky skvělí bonus k tomu ušetříte za poštovné.