Army styl pro dámy

Dámy obecně velmi milují modu. Občas některé nakupují velmi bezhlavě a poté jim doma v šatníků visí velmi mnoho oblečení, které ani nevynosí. Která žena by neměla ráda nakupování. A co si dámy budeme povídat, prostě oblečení vede. Vždy a za každých okolností chceme prostě dobře vypadat, a hlavně nám to musí ladit. A to v případech, že jdeme do města nakoupit, do kina, na nějakou akci nebo třeba jen do práce. No jsou mezi námi i takové, které bez pořádného outfitu nevyrazí ani se smetím do popelnice, ale o takových někdy jindy. Každá žena má svůj osobitý styl oblékání.

trička

Některé mají ráda pink styl, kdy jejich největší vášní je růžové oblečení. Jiné pro změnu milují street styl, kterému vládne pohodlné oversize oblečení. Samozřejmě nemůžeme zapomenout na dámy v ležérním stylu nebo stylu business. Ale pak tu máme dámy, které velmi ráda holdují army stylu dámského oblečení. Toto oblečení má mezi hlavními prvky různé maskovací znaky a převládá zde zelená barva a další tmavší odstíny. Ale není to úplným pravidlem. U dam jsou v army stylu nejvíce oblíbená trička, která jsou vyrobené z bavlny, a tak jsou na těle velmi nejen pohodlné, ale hlavně příjemné.

tričko

Pokud chcete vyzkoušet tento neotřelý styl oblékání není nic jednoduššího než vyrazit do nějakého army obchodu. Pokud žádný ve své blízkosti nemáte určitě se podívejte na internet. Spousta těchto obchodů se přesunula do online prostředí a prodává zde své zboží. Army trika se dají pořídit od nějakých 280 Kč a třeba teplé mikiny za 600-800 Kč. Doručení většinou probíhá do cca 2-3 dní. Pokud by Vám oblečení nesedělo máte 14 dní na vrácení zboží, kdy je poté eshop povinen Vám peníze do 14 dnů zpět Vráti opět na účet a nebo si vyberete jiný kousek z jejich nabídky v hodnotě vráceného zboží. Takže hurá do army stylu a vyražte do lesa.