Bez ní to nepůjde


Na kuchyňských linkách je skvělé to, že každý může mít jinou. Při plánování a výrobě kuchyní je obrovská variabilita mezi materiály, ve velikosti, v řešení, zkrátka co kuchyně, to originál. Pokud vám vaše stávající linka nevyhovuje z důvodu malého úložného prostoru a nebo se vám už nelíbí oprýskané skříňky, jednoduše si nechte vyrobit novou. V dnešní době už není nová kuchyně žádným luxusem, i když samozřejmě si můžete koupit i linku za milion. Nicméně mít hezkou kuchyni může být otázka pouhých pár korun.

V bytu je to těžší
Samozřejmě že více možností jak si navrhnout kuchyni mají lidé v rodinných domech. Domy jsou větší, nejste limitováni sousedy ani stupačkami. Před samotným návrhem kuchyně ale vyřešte případné stavební úpravy, jako je voda, plyn, elektřina a odpady, protože montáž kuchyňské linky je až to poslední.

malá linka

Jsou místa, kde je potřeba linka, ale je na ni málo prostoru. V takovém případě je vhodné využít všechen prostor, který je na linku určený. Většinou se do takových míst montují malé rohové kuchyně, které nezaberou tolik místa, a díky umístění do rohu dokážou nabídnout celkem dost skříněk.

moderní linka

Kuchyni si můžete navrhnout sami, protože velká část obchodů nabízí plánovače online zdarma. Díky tomu uvidíte jak by mohla výsledná linka vypadat. Pokud chcete kvalitní linku, která s vámi půjde i do důchodu, je daleko lepší si ji nechat vyrobit u truhláře. A to z toho důvodu, že kuchyně od truhláře bývá kvalitněji zpracovaná. V dnešní době si můžete vybrat cokoliv – barvy, materiály, úchyty, rozměry skříněk i spotřebiče. Na ty byste při návrhu neměli zapomínat, protože spotřebiče mají různé rozměry, a později vybraný spotřebič by vám nemusel sedět do připraveného https://www.cestovatel.cz/clanky/kvalitni-batoh/ otvoru. Proto raději vybírejte spotřebiče ještě předtím, než dojde k finálnímu usazení linky. Vyhnete se tak nepříjemnostem.