Chcete mít svou s.r.o.?

K tomu, aby mohl někdo normálně podnikat, nestačí jenom to, že dotyčný umí nabídnout něco, co se těm ostatním hodí. U nás je k tomu potřeba daleko víc věcí. Přinejmenším ještě nějaká ta legálně existující firma. A kdo chce podnikat a potřebuje pro tento účel nějakou svoji firmu založit, může toto sice zvládnout i sám, ale v nejednom případě to není zrovna ideální řešení. Protože e co si má počít někdo, kdo svoji firmu zakládá poprvé a bez osobních zkušeností? Ten to má s úředním šimlem docela složité, ten nejednou ani netuší, co ho při tom čeká a jak si má přesně počínat.

A tak je určitě dobře, když někomu podobnému pomůže někdo, kdo už se v tom vyzná. A kdo tedy může pomoci třeba i tím, že pro budoucího podnikatele jeho vlastní společnost s ručením omezeným založí. A nejlepší pochopitelně je, když to toho, pro koho se ona firma zakládá, stojí co nejméně, nebo když je to dokonce zcela zdarma.

stůl v kanceláři

Že je něco podobného v dnešním světě nepředstavitelné? Že se dnes přece za všechno platí a ani tato pomoc tedy zřejmě nemůže být bezplatná? Zní to sice nepravděpodobně, ale je to skutečně možné. Skutečně si může někdo nechat založit svoji s.r.o. i zadarmo, a přesto dokonale a bez potíží.

Pokud se totiž někdo rozhodne pro skutečné odborníky, kteří se kromě zmíněné pomoci zaobírají i poskytováním služeb firemního sídla, sdílené kanceláře a správy pošty firmám, může tu počítat s tím, že založí-li si v jejich sídle svoji společnost, má ji zdarma. A to bez ohledu na to, zda se rozhodně pro nabídku pražskou nebo brněnskou.

firemní sídlo

V takovém případě tedy každý hned ví, kolik stojí založení sro v jeho případě. Tedy ví, že ho to nestojí nic. A to ať už jde o založení společnosti, vstupní prověření vybraného názvu společnosti, přípravu listiny Souhlasu s umístěním sídla s.r.o. v určité nemovitosti, zpracování podkladů pro notářskou kancelář a Smlouvy o poskytování sídla a s tímto související poradenství.

A kdo by takovou příležitost nevyužil, že?