Kvalitní hudba

Vždycky jsem byla hodně hudebně založená. Bavila mě hudba a já to mám možná dědičné, protože i v mé rodině se hodně objevují samí hudebníci. Tak například třeba moje máma. Protože moje máma už dlouhou dobu od dětství hraje na piano a taky na flétnu. A musím říct, že to je opravdu skvělé, protože alespoň já díky tomu jsem taky asi zdědila hudební sluch a talent. A můj otec hraje na kytaru a moji dva bratři taky na kytaru. Jeden bratr se ještě učí na piano, ale vůbec mu to nejde, tak bratr raději řekl, že se na to asi vykašle. Já mám taky ráda kytaru a taky piano. A docela dobře hraji na oba dva nástroje a musím uznat, že mě to opravdu baví.

Bratr rád hraje na kytaru

Mám ráda, když mám ale po ruce kvalitní nástroj. Je mi třicet pět let a za svůj život už jsem vystřídala patery housle a šestery kytary. Ale úplně první kytaru a první piano mám stále u sebe, jako vzpomínku na to, kdy jsem začínala hrát. Na kytaru jsem začala hrát ve čtyřech letech. A znáte vůbec, co to znamená třeba fulton OC dv2? Pokud ne, tak se podívejte na webové nástroje feedbackpedals.com, kde najdete více informací co se týká fulton OC.

Mám ráda kvalitní hudbu.

Myslím si, že právě tohle je pro ty lidi, kteří jsou hudební fanatici a rádi sledují nebo dělají hudbu. A V je opravdu kvalitní a je to pravděpodobně nejznámější efekt od společnosti fullton. Jeho obvody byly navržené tak, aby byly nevšední a byl by perfektní pocit z jeho používání. Tady se na ty jsi taky verze dva tohoto pedálu, kde byly vylepšeny nejenom svým obvodem ale taky přepínáním. Takže se nemusíte bát, že by vám někde fulltone osd překážel nebo se vám někde rozbil nebo spadly. A jste tak hudebně založení? Hrajete na nějaký hudební nástroj? Vím, že někdo by moc rád hrál, ale nemá na to peníze. Já sama vím, že hudební škola stojí velké peníze a ani ten největší talent to bohužel nikdy nezaplatí.