Vadí vám, že se v košili potíte? Jak nosit košili a přitom schovat stopy potu?

Muži v košili jsou velmi sexy, elegantní a určitě by měli košile nosit. Ovšem košile sebou nesou i jedno riziko. Také se v košili potíte? Jak tomu zabránit? 

Vadí vám, že se v košili potíte? Jak nosit košili a přitom schovat stopy potu? 

Mužům sedí košile jako ulité, navíc muž v košili vypadá velmi stylově a mnoho pánů je musí nosit každý den i do práce. Někdy si ale muži berou košili jen příležitostně, například na společenskou událost nebo na setkání s partnerkou. Ovšem košile, i když jsou velmi moderní, vkusné, elegantní a podtrhnou každý outfit, umí být i velmi zrádné. Jakmile se muž začne v košili potit, je to okamžitě vidět, nejen v podpaží ale třeba i na zádech, což je opravdu nepříjemné. Jak proti tomu bojovat? Jen kvalitní deodorant nestačí. 

muž v košili

Potí se každý, ale nikdo nechce, aby to bylo vidět 

Jistě, potí se opravdu každý, potí se i ženy a to i ty nejkrásnější. Muži se však potí mnohem více, bohužel v košilích to jde obvykle hodně vidět. Jenže je to nepříjemné, a jakmile se muž začne potit, na košili to jde okamžitě vidět. Je to nejen nekomfortní, ale samozřejmě mnohdy i nepřípustné. Například na společenské události je to dost velký průšvih, podobně jako v zaměstnání, například během jednání nebo schůzce s klientem. Znáte tyhle situace? Jak tomu zabránit? 

I když se myjeme, i když používáme denně deodoranty, antiperspiranty a vlastně všechno možné, jen abychom pocení trošku zabránili, nikdy není úsilí úplně platné. Pot si cestu najde, proto je nejlepší použít velmi jednoduchý trik. Pod košili patří obyčejné tričko. 

muž drží košili

Proč si obléknout pod košili tričko? 

Možná si říkáte, že vám potom bude ještě více horko, ale to je omyl. Jakmile si obléknete pod košili obyčejné bavlněné tričko, látka vsákne pot a ten pak logicky nebude vidět na košili. Je to komfortnější a velmi chytré. Navíc se dnes dají dokonce pořídit speciální trička, které pot pohlcují a v suchu tak zůstanete úplně. 

Pod černou košili patří vždy černé tričko, ale jakmile oblékáte jinou barvu košile, tričko volte vždy jedině bílé. Určitě poznáte okamžitě, jaký je to rozdíl a uleví se vám.