Milovaní muži

Vždycky jsem si říkala, že až se zamiluji do nějakého muže, tak bych si přála, aby to byl ten pravý. Protože kolikrát se mi už stalo, že jsem se zamilovala bohužel do špatného může, po kterým mi zbylo jenom zlomené srdce a oči pro pláč. Ani vám nechci říkat, jak jsem se z toho dlouho vzpamatovávala, protože já jsem lásku k muži brala vždycky opravdu hodně vážně. Jenomže bohužel se mi vždycky nepoštěstilo. Měla jsem kolikrát smůlu. A když jsem se seznámila s jedním mužem, tak doufala jsem, že to bude láska jako trám. Bohužel jsem se ale většinou spletla. A je mi třicet sedm let a opravdovou lásku jsem zažila pouze jenom dvakrát.

Chci hodného muže.

A myslím si, že kdybych narazila vždycky na ty správné muže, tak bych třeba už byla dávno vdaná a měla velkou rodinu. Protože mým snem je mít opravdu velikou rodinu, jenomže jsem stále nevěděla, jak mám poznat toho pravého a jak poznám tu pravou lásku. Ani nevíte, jak toužím po tom, abych měla už srdce plné lásky a cítila lásku k muži. A opravdu už mi chybí taky to mužské obětí, které jistě víte, milé dámy, že každá z nás potřebuje. Proto jsem si řekla, že si zkusím dát internetovou seznamku, kde možná potkám zajímavého může a třeba z nás potom taky bude pár.

Toužím už po lásce.

A řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám, i když moje kamarádky mě varovaly, že seznamka je docela velké riziko. Neposlechla jsem je a tu seznamku online jsem si udělala. Nyní už budu jenom čekat, jestli se mi ozve nějaký sympatický muž a já konečně budu mít po šesti letech nějaké pěkné rande. A taky docela těším, protože už mě nebaví jenom sedět v stále doma a čekat, že mi láska spadne do klína. A my ženy jistě víme, že vždycky chceme jenom ty správné muže, kteří by stáli za hřích. Já jsem tedy opravdu hodně náročná. Líbí se mi sympatičtí, a hlavně velcí gentlemani. Jsem, spíše taková ještě staromódní, tak proto si možná nemohu najít lásku.