Vodní živel

Můj syn chtěl mít stále nějaký bazén na zahradě. Jenomže já jsem taková, že se v tom vůbec nevyznám. A vůbec jsem netušila, jaký bazén mám pořídit, aby byl jsem spokojený. Protože když jsem se syna ptala, jaký by chtěl bazén na zahradu, tak mi vždycky řekl, že chce ten největší. To je úplně logické, protože každé dítě bude chtít mít ten největší bazén. Jenomže samozřejmě já jsem na nějaký velký bazén neměla vůbec žádné peníze. Nemůžu si rozhazovat a taky nemůžu koupit synovi všechno, co zrovna chce. A opravdu mě ale tento stav mrzel. Chtěla jsem pro syna vždycky jenom to nejlepší, ale bohužel jsem si to nemohla dovolit.

Syn je vodní živel.

Taky si pamatuji, jak jsem synovi sháněla kolo z druhé ruky. Protože jsem opravdu neměla peníze na nové kolo, ale syn si tak moc kolo přál, takže jsem dva týdny sháněla po známých nějaké kolo, na kterém by syn mohl jezdit. Tak jsem si řekla, že takhle zkusím sehnat taky bazén z druhé ruky. A měla jsem štěstí. Sehnala jsem bazén na zahradu z druhé ruky. Sice už je nějaké kosmetické vady, ale ještě byl plně funkční. Ani nevíte, jakou syn měl radost z bazénu na zahradu. A syn byl v bazénu opravdu skoro celé léto, což mě samozřejmě velmi těšilo. A ještě si tam zval různé kamarády, takže syn se opravdu hodně bavil.

Syn je z bazénu nadšený.

A mě radostí ukápla slza. Viděla jsem, jak málo v dětské radosti stačí. Děti nehledí na to, jestli je bazén na zahradu nový, nebo už je z druhé ruky. Taky jsem ráda, že jsem syna velmi potěšila. Víte, každá máma, každý rodič chce, aby jeho děti byly vždycky spokojené a měly radost. Já jsem taky měla opravdu pěkné dětství, takže bych chtěla, aby ho měl i můj syn. Jeh otec od nás odešel velmi brzy a našel si bohužel jinou rodinu. Všechno synovi kupuji sama, ale nevyčítám to nikomu, tedy jenom mému ex. Ale mrzí mě, že mu jeho otec nekoupil ani bazén na zahradu.