Naše služby

Jste dědici nebo jste koupili váš nový vysněný dům či chalupu a potřebujete pomoci s vyklízením objektu, ale zároveň na to nemáte tolik času? Objednejte si nás! Jsme na to jak dělaný! Rádi Vám pomůžeme s vyklízením nemovitostí. Ať už je to váš dům, který jste koupili a chcete rekonstruovat nebo vaše chata či garáž, kam dáváte všechny věci, které je vám líto vyhodit, ale věřte nebo ne, většina věcí se vám hodit už opravdu nebude. Pokud chcete vyklidit firmu i zde pro Vás můžeme zasáhnout. Věci, které zůstali v bytě po smrti Vašeho nejbližšího pro vás vyklidíme s citem, úctou a pochopením. Jsme jen pracovníci firmy, ale také máme srdce na správném místě. Jaké služby poskytujeme Vyklizeniexpres?

puda

Vyklidíme a vyčistíme vám i prostory kanceláří nebo skladů a to vše za jeden den. Chaty, chalupy, aby se zde mohli tvořit nové vzpomínky a nové začátky. Krom vyklízení objektů také objekty čistíme, aby mohli začít novou rekreaci a nabízíme i stěhování. Vyklidíme Vám i sklepní prostory nebo půdu. Pokud chystáte rekonstruovat půdu, je třeba ji nejprve vyklidit. Ulehčíte si práci tím, že nám dáte možnost Vám pomoci.
A kam všechen ten odpad poputuje?

Veškerý odpad, haraburdí a věci ničíme ekologickým způsobem. Chráníme životní prostředí a naše heslo je:,,Pokud máme likvidovat odpady, tak jedině ekologicky.”

obyvací pokoj

Oděvy, boty, koberce a další odvezeme na charitu. Plasty, papíry, kovy vytřídíme, roztřídíme a recyklujeme. Myslím, že Vás potěšíme i tím, že děláme i stavební práce. Jsme multifunkční firma, náš tým je jako naše druhá rodina. Bourací akce, suť a nepořádek po rekonstrukci si vezmeme do našich rukou. To budete koukat jak nám jde práce od ruky. Vše děláme s láskou a krom toho náš ceník není vůbec špatný! Takže pokud máte nějakou nemovitost či objekt, který by potřeboval uklidit nebo údržbu, neváhejte a objednávejte. Přijedeme Vám pomoci – s úsměvem na tváři.