Jaké reklamní předměty zákazníci poptávají

Mikiny a trička

Prodejci reklamních předmětů se zaměřují zejména na reklamní textil, který je stabilním sortimentem díky zájmu zákazníků již desítky let. Prodávají se jak reklamní mikiny nebo trička s potiskem, tak i bez potisku. Potisk je pochopitelně možno vytvořit dle vlastního návrhu, což vnáší do tohoto druhu zboží jistou jedinečnost. Stěží totiž potkáte venku na ulici někoho se shodným potiskem, pokud si jej sami vymyslíte.

reklamní mikina

Deštníky

Zejména tzv. holové deštníky vypadají velmi dobře s vtipným a nápaditým potiskem. Na výběr je mnoho barevných variant a všechny jsou výrazné. Vyplatí se však ověřit, jaká barva je u dotyčných zákazníků či vašich přátel oblíbená, aby jim deštník rozveselil deštivý den a nebylo tomu naopak.

Kancelářské a výtvarné potřeby, diáře, kalendáře

V tomto sortimentu se na trh dodává mnoho výrobků a jistě mezi nimi vyberete to, co osloví a udělá radost. Mohou to být pastelky, grafitové tužky, fixy a popisovače, propisky, mikrotužky, bloky, zápisníky, diáře, kalkulačky, pravítka atd.

reklamní hrnek ve tvaru srdce

Powerbanky a flash disky

K moderním výrobkům pro reklamní účely se zařadila i elektronika a velký ? úspěch sklízí zejména flash disky, powerbanky a někde i externí disky. Tam máte opět široké pole působnosti a je poměrně snadné se strefit do vkusu obdarovaných osob. Tyto dárky ocení každý, kdo vlastní výpočetní techniku, ovšem powerbanky se hodí i tam, kde chcete např. napájet okrasný řetěz z LED diod a podobné osvětlení připojené ke zdroji přes USB rozhraní.

Hrnky

Hrnky se vyrábí v různých velikostech, tvarech a zejména barvách. Je to předmět denní potřeby a můžete vaše přátele potěšit tím, že jim nabídnete sadu hrnků v barvách duhy, aby si mohli každý den vybírat barvu, do které si uvaří svou oblíbenou kávu nebo čaj. Některé barvy jsou velmi výrazné a pastelové a mohou skutečně rozveselit váš den.