Práce online

Taky si pamatujete ještě na období, kdy nebyly vůbec počítače? Já ano a musím vám říct, že to byla ale dokonalá a perfektní doba. Protože jsme s přáteli stále byli venku anebo jsme si četli knihy a nebo jsme se společně dívali na televizi. A neměli jsme vůbec čas na to, že bychom se třeba zdržovali počítači. A ani jsme ho neměli, tak jsme nevěděli, jak je to skvělé. Nyní, v dnešní době bych se už bez počítači nebo bez mobilního telefonu nedokázala představit život. Je to taky z toho důvodu, že jsem vlastně dálkově studovala a sedmdesát procent výuky probíhalo online přes počítač. Navíc taky mám práci, při které velmi často telefonuji, takže kdybych měla například pouze jenom pevnou linku, tak bych asi byla na nic, protože já potřebuji volat skoro každou půlhodinu.

Studuji taky online.

A samozřejmě, že nejsem nonstop doma nebo v práci, takže jsem ráda, že si můžu zavolat odkudkoliv. Jednou jsem si říkala, co by se stalo, kdybych nemohla pracovat online. A vůbec nevím, co bych dělala za práci. Protože jakmile jsem si udělala vyšší odbornou školu, tak se mi hned začala pracovat online a taky po telefonu přes počítač. A navíc nikdy jsem nepracovala klasicky tak, že bych denně chodila do práce.

Ráda pracuji s počítačem.

Je tomu už deset let, co takhle pracuji a nedokážu si představit to, že bych takhle musela přestat jen kvůli tomu, že bych neměla počítač stále k dispozici. A je to opravdu perfektní práce a pro mě se hodí. Navíc taky chodím do kroužku tanečního a taky do kroužku italštiny, takže si nedokážu představit, kdybych měla všechno tohle opustit, protože výuka cizích jazyků probíhá taky ve většině případů online a baví mě to. Bez online života bych já už osobně nemohla nikdy být. A jak jste na tom vy? Taky máte doma nějakou elektrotechniku nebo přímo počítač? Já mimo počítače mám taky notebook a syn má tablet, takže se alespoň nehádáme.