Menstruace

Rádi bychom vám představili produkt, bez které si mnoho žen v dnešní době nedokáže představit svůj život, protože už dávno chtěly dát sbohem klasickým jednorázovým hygienickým pomůckám, které nedělaly dobře na jejich kůži v nejintimnějších partiích a které především se nedokáží zcela rozložit, tudíž se jedná o velký problém pro životní prostředí, které v posledních letech opravdu nepředstavitelným způsobem trpí. Hledají se cesty, jak životnímu prostředí ulevit, hledají se alternativy, a to je skutečně obrat k lepšímu, už zase vysvítá naděje, že všechno na planetě Zemi za pár let neskončí. Buďme tedy optimističtí a hledejme cesty u sebe i svojí rodiny, jak v této oblasti udělat všechno lépe, abychom zbytečně nepoužívali nerozložitelné materiály, které mají svoje alternativy.

spodnikalhotky

A tou jednou alternativou je pomůcka pro ženy v jejich nesnadném týdnu, který mají každý měsíc. Podívejte se na menstruační kalhotky a jak fungují. Jedná se o savé spodní prádlo, které vykoná tu funkci, kterou během vašich dní, milé ženy, očekáváte na sto deset procent. Musí vás kvalitně ochránit, aby vaše bezprostřední okolí nic nepoznalo.

kalhotky

Některé ženy to mají silnější, jiné slabší, můžete si tedy vybrat ty Feminky (tak se nazývají), které potřebujete. Pak je vyperete a jedete dál. Nic nevyhazujete, nic nekupujete nového, prostě si jedete to svoje. Je tedy dobré mít vícero kusů na různé úrovně krvácení, které se logicky během tohoto týdně mění. Každá žena má ráda jiný střih, i to je zde pořešeno a výrobci z firmy MyFemini na to také mysleli. Klasický střih, vysoký pas nebo i brazilky, které standardně při vašem týdnu moc nenosíte, viďte? V tomto případě se budete cítit naprosto komfortně a pohodlně, vše bude, tak jak má být. Ušité plochým švem, takže vás nikde nic nebude škrábat, nebude vám nepříjemné. A jsou vyrobené u nás, v České republice!