Pestrá nabídka ubytování v regionu Gemer

Rádi cestujete a hledáte vhodnou https://www.ulekare.cz/clanek/podzimni-deprese-nebo-nachlazeni-vyzente-je-vhodnou-stravou-321662 oblast pro vaši příští dovolenou? Což takhle navštívit slovenský region Gemer. Tento region se právem řadí mezi slovenské turistické skvosty. Má prostě všem co nabídnout a je jisté, že nikdo se tu nudit nebude. Nadchne jak milovníky přírody, tak obdivovatele památek. V Gemeru můžete také strávit lázeňský pobyt v termálních lázních. V malé obci Číž se nacházejí lázně a jejich specialitou je jodová voda. Jsou to jediné lázně s jodovou minerální vodou na celém Slovensku. Pokud chcete poznat krásy přírody, určitě stojí za návštěvu horské pásmo Slovenský kras se svými významnými krasovými jeskyněmi. Na sever regionu zasahuje Slovenský ráj, který se může pyšnit svými vodopády, roklemi, útesy a dokonce ledovou jeskyní. Vyžití zde najdete i v zimě, oblast je vhodná pro lyžaře. Pokud byste rádi navštívili i nějaká místa s historií, vyrazte za památkami do města Rožňava.

gemer

A kde je možné se v tomto půvabném regionu Gemer ubytovat https://www.travelguide.sk/cze/gemer/ubytovani/turisticke-regiony/? Ubytovacích kapacit je zde pochopitelně celá řada, můžete volit podle svých požadavků od hotelů, přes apartmány, vily až po skromné ubytování v ubytovnách. Za pozornost určitě stojí ubytování na salaši. Opravdu originální ubytování na slovenské salaši s kouzlem venkova a tradiční kuchyní. K dispozici je zde i welnes, takže si můžete zaplavat v bazénu, odpočívat ve vířivce nebo se prohřát v sauně.

gemer

Ale jak jsme říkali, v tomto regionu je ubytovacích možností celá řada a na stránkách cestovní kanceláře Travel Guide si můžete vyfiltrovat nabídku podle oblasti, typu ubytování, požadovaného vybavení, podle ceny nebo vyhledat třeba všechny kapacity vhodné pro rodiny s dětmi. Každý najde pro sebe svůj ideální apartmán nebo pokoj. Není tudíž problém zaměřit se pouze na hotely v lázeňské obci Číž, nebo apartmány ve Slovenském krasu či ve Slovenském ráji.