Zimní dovolená pro rodinu s dětmi

Zimní dovolená je u mnoho lidí v České republice na prvním místě a nedají na ní dopustit. Není se však čemu divit v České republice je nespočet krásných sjezdovek a přírody, kam se můžete podívat. Hory totiž nejsou jenom o lyžování, ale také o krásách tamní přírody. Pokud letos zvažujete zimní dovolenou, tak zkuste překrásné město Červená voda.

červená voda

Červená voda, poblíž rezortu Buková hora, je velmi vyhledávaná destinace. Vyžití zde najdou rodiny s dětmi i svobodní lidé. Je zde spousta kilometrů sjezdovek a lyžařská školka pro ty nejmenší. Samozřejmostí je Červená voda restaurace, která nabízí jak klasické rychlé občerstvení, tak tradiční jídla české kuchyně. Najdete zde dostatek místa na sezení a také přívětivé ceny. Kromě samotné restaurace se u sjezdovky nachází i bufet a samoobslužný bufet. Ubytování je zde možná jak přímo u sjezdovky, tak mimo ni. Přímo na sjezdovkách najedete apartmány, a to po 4 až 7 osob. Součástí těchto apartmánů je lednice, kuchyňka a také Wi-Fi. K ubytování si můžete také objednat stravu. Jedná se o snídani, polopenzi či plnou penzi.

červená voda

V rezortu Buková hora najdete vše na jednom místě. Najdete zde servis a půjčovnu lyží a také snowboardů. Samozřejmostí je dětský park, kde se i ti nejmenší naučí lyžovat s dohledem profesionálních instruktorů. Velkou výhodou je fakt, že skipas je na více sjezdovek a bude jen na vás, na jaké chcete jezdit. Sjezdovky můžete během dne měnit přesně podle toho, jak se vám bude chtít. Samozřejmostí je pak parkování přímo u sjezdovky, ať nemusíte tahat lyže a snowboard dlouhé kilometry. Zkrátka zde najdete vše, co by měla zimní dovolená mít.

Pokud tedy hledáte zimní dovolenou pro celou rodinu, tak je to práce rezort Buková hora. Zde si užijete spoustu zimní zábavy a určitě si odvezete hodně pěkných památek. Tudíž neváhejte, a ještě dnes si rezervujte pokoje, které se rychle obsazují.