Šikovný instalatér

https://www.databazeknih.cz/knihy/okamzik-vseho-255949%3Fc%3Dall t=UTF-8″>

V Praze už bydlím čtyři roky a musím říct, že to bylo opravdu skvělé rozhodnutí. Pamatuji si, jak jsem tady u nás v malém městě nemohla najít vůbec žádnou práci. Byly samozřejmě nějaké malé nabídky. A práce tady byla, ale ne vůbec pro mě. Já jsem totiž vystudovala vysokou školu technickou, takže se nedivte, že jsem na malém městě a okolních vesnicích nenašla žádnou práci, která by odpovídala mým požadavkům a taky nárokům. Musím se přiznat, že jsem docela hodně náročná na práci a taky na finance, tak je logické, že si mi v našem malém městě nelíbilo. Sice tedy příroda a okolí je opravdu perfektní a líbí se mi a mám to ráda. Ovšem ale pracovní uplatnění je tady opravdu asi skoro nulová. I máma, která má maturitu říká, že kdyby byla mladá, tak ihned jede z města pryč. A já si na Prahu nestěžuji, je tady obrovské pracovní uplatnění.

Mužské práce neumím.

Bydlím v Praze v malém bytě. Bohužel se mi stala ale před týdnem taková nehoda, že mi nějak prasknul kohoutek u dřezu a všude mi tekla voda. A protože jsem z Prahy, takže logicky budu volat nějakého instalatéra z Prahy. Jenomže je to opravdu složité. A když jsem chtěla instalatéra z Prahy, tak zrovna v ten okamžik byli všichni zabraní.

Instalatér je někdy potřeba.

Chtěla jsem nějaké instalatéra, který by mi šel ihned opravit kohoutek v kuchyni, protože jsem nemohla vlastně ani vařit a ani mýt nádobí. Byla jsem z toho v šoku. Přítele nemám a já opravit sama to neumím. Co mám dělat? Nakonec jsem to vyřešila tak, protože soused je vlastně instalatér. Škoda, že mě to nenapadlo dříve. Takže už jsem nemusela volat žádného instalatéra z Prahy, ale zašla jsem si vedle k sousedovi. A vy tak to nakonec dopadlo? Asi po dvou měsících jsme spolu začali radit a po půl roce jsme spolu začali bydlet, takže mám instalatéra z Prahy stále při sobě, kdyby se mi zase stala v kuchyni nějaká neměla nehoda. Takže pražského instalatéra mám stále při ruce a jsem šťastná.