Rozvoz léků

Myslím si, že pokud máte nějakou práci, která se zabývá zdravotnictvím, tak je logické, že máte zodpovědnou práci. Já jsem pracovala celý svůj život v domově seniorů a taky v dětském domově. Musím říct, že to velice náročná práce. Ne náročná jenom na fyzičku, ale spíše na to, že je to náročné na psychiku. Mě je totiž opravdu hodně líto lidí, jsem hodně lítostivá a taky moc soucítím s lidmi. Proto jsem si řekla, že tam budu muset skončit. V domově seniorů jsem pracovala dva roky, potom jsem odešla kvůli tomu, že už jsem to psychicky nezvládala.

Užíváte nějaké léky?data-rich-file-id=“129695″ “ src=“https://pesani.cz/wp-content/uploads/diet-pills-1328802_960_720_1.jpg“>

Samozřejmě, bylo mi to líto, že všechny ty známé seniory opouštím, protože jsem si všechny velmi oblíbila. To samé jsem taky cítila u dětí. Protože jsem si řekla, že zůstanu ale ve zdravotnictví, ale budu dělat nějakou jinou práci, která není tak na psychiku a není tam hodně lidí. Zkoušela jsem pracovat v lékárně, protože taky na to mám kompetence.

Začíná chřipkové období.

Potom jsem taky zkoušela distribuovat léky. Protože distribuce léčiv je taková, že taky máte nějakou velkou odpovědnost, tak jsem si řekla, že tato práce distribuce léčiv mi bude jistě vyhovovat. Navíc distribuci léčiv taky dělal můj bratr před deseti lety a musím říct, že prostě distribuci léčiv opravdu vychvaloval. Sice je to náročné, protože vám musí sedět všechny papíry a léky na jednom lejstru, ale zase nesedíte na jednom místě, protože distribuce léčiv je hlavně o tom, že dodávkou rozvážíte léky tam, kam máte namířeno. Myslím si, že distribuce léčiv není práce pro každého, ale jde o to, abyste byli zodpovědní a taky flexibilní. Nebo jste už zkoušeli dělat distribuci léčiv? Pokud ano, tak mi dáte jistě za pravdu, že to není práce pro každého. Já sama jsem tam taky moc dlouho nevydržela, ale na druhou stranu jsem hodně ráda, že jsem se taky něčemu přiučila a že mám taky nové zkušenosti, co se týče lékárenství.