Kdy se zvony rozezní.


Klep, klep. Kdo tam? Svatba! Jaká svatba? No přeci ta tvoje. Je to tady. Ten den, na který jste čekala se skutečně uskuteční a vy budete konečně paní svého vyvoleného. Určitě už máte všechno na plánováno. Budete se brát v kostele? Nebo třeba někde úplně jinde? V jiné zemi? Fantazie se meze nekladou, ale někdy je lepší se držet při zemi. Protože se může stát, že naše očekávání budou velká a pak by mohlo přijít zklamání. Ale tak snad se to u takových velkých událostí jako je svatba nestává. Už máte pozvané hosty na svatbu? A jak velká bude svatba. A co dort? Spousty otázek, já vím. Ale když svatba je opravdu krásná událost a měla by být naplánovaná do posledního detailu.

svatba

Ten okamžik zažijeme jenom jednou. Ano můžete se vdát víckrát. Ale myslím to poprvé, kdy si obléknete krásné, dlouhé, bíle šaty. Podíváte se do zrcadla a vidíte tu nádhernou ženu, která vypadá jako princezna. A proč by ne? Vždyť jde přece o její den. Tak proč by tak nemohla vypadat. Už máte vybrané šaty? Jak vypadají? Určitě jste si dala záležet. Nebo ještě stále vybíráte, protože jste nepotkala ty pravé. Nebojte, ty šaty a vás někde čekají. Třeba v prodejně svatebních šatů Praha.

svatba

Pokud nejste přímo z Prahy tak to vůbec nevadí, co si třeba udělat výlet po Praze a spojit příjemné s užitečným. To zní jako skvělí plán. Určitě máte aspoň nějakou představu, jak by ty šaty měli vypadat. Chcete pouze bílé, jednoduché, dlouhé šaty, které vám budou upnuté v pase a obrysují vám křivky. Anebo se spíše přikloníte k princeznovským šatům jako z pohádky. I kdybyste měla úplně obyčejné šaty, tak stále budete vy a váš muž kteří budou hvězdou toho dne. A pokud si taky nepotrpíte na nějakém velkém luxusu, tak určitě můžete šaty koupit i z druhé ruky. A klidně můžete projít nějaký lepší secondhand, kde třeba na nějaké hezké šaty narazíte.